Náš příběh

Kombinujeme moderní design s kritérii ekologické udržitelnosti a vytváříme krásné produkty pro ty nejmenší.

V našem kalifornském studiu se snažíme, aby naše výrobky byly tak krásné, jak je zábavné je používat. Hračky, které milují děti i jejich rodiče. Naším prvním produktem byla ručně vyrobená skládanka z recyklovaných materiálů. Tento produkt inspiroval nejen název naší společnosti, ale také náš vztah k ekologickým materiálům. O deset let později si stále pečlivě vybíráme materiály, které používáme, od recyklovaného kartónu po FSC certifikované dřevo a sójové barvy. Vyhýbáme se plastům. Naše výrobky jsou navrženy s ohledem na zdraví našich dětí a planety.

Materiály:

Nejméně 80% našich papírových výrobků je vyrobeno z recyklovaných nebo recyklovatelných substrátů. Pro naše produkty volíme obnovitelné materiály, jako je dřevo certifikované FSC. Naše výrobky jsou také potištěné rostlinnými inkousty a vodou ředitelnými barvami.

Životnost produktu:

Naše výrobky navrhujeme tak, aby vydržely a rostly s vaším dítětem. Hrací hodnota je důležitou součástí našeho procesu vývoje produktu. Snažíme se pro každý produkt vymyslet dvojí hodnotu. Například naše skládanky jsou baleny v plechovce, kterou je možno znovu použit jako pokladničku.

Netoxický a bezpečný:

Všechny naše produkty neobsahují BPA, ftaláty, olovo a formaldehyd.

Globálně certifikováno:

Naše výrobky podléhají nejpřísnějším testům bezpečnosti výrobků, včetně všech amerických a evropských norem: ASTM, CPSIA, EN71 a REACH.

Obal:

Naše výrobky a obaly jsou navrženy tak, aby maximálně optimalizovaly velikost nutný pro zabalení, čímž snižují energii potřebnou pro přepravu. Balení je minimalizováno, aby se zabránilo zbytečnému odpadu, a používá recyklovaný materiál.